Genel

Neden Modelhanem.com Sanal Mağazadan Alışveriş Yapmalıyım?

Modelhanem.com sanal mağaza, Modelhanem.com mağazalarda satışa sunulan tüm ürünleri ve sadece sanal mağazaya özel ürünlerin satışa sunulduğu internetteki tek resmi satış kanalıdır.

Modelhanem.com Sanal Mağazada Alışveriş Limiti Var Mıdır?

Modelhanem.com sanal mağazadan dilediğiniz adette ürün satın alabilirsiniz.

Siparişimin Işleme Konulduğunu Nasıl Öğrenebilirim?

Siparişinizi tamamladığınız zaman kayıtlı e-posta hesabınıza otomatik olarak konfirmasyon e-postası yönlendirilecektir.

E-Posta, Faks Ve Ya Telefon Yoluyla Sipariş Verebilir Miyim?

Modelhanem.com sanal mağaza sadece internet üzerinden sipariş alınmaktadır. E-posta, faks ya da telefon ile sipariş alınamamaktadır.

Ödeme

Kredi Kartı Detaylarım Güvende Midir?

Bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemli. Modelhanem.com sanal mağaza kullanıcısı olarak ödemenizi güvenle yapabilirsiniz. Genel olarak web sitemizi hiçbir kişisel bilgi bırakmadan ziyaret edebilirsiniz. Ancak kişisel bilgileriniz ile ilgili bazı detayları talep ettiğimiz durumlar şu şekildedir:

 • 1. Üye olursanız

 • 2. Facebook ile giriş yaparsanız

 • 3. Haber bültenine kayıt olursanız

 • 4. Sipariş verirseniz

Modelhanem.com sanal mağazada yukarıda belirtilen işlemleri gerçekleştirirken güvenlik prosedürleri şu şekildedir:

 • - Tüm kişisel datanız bilgisayarınızı kapatmadan önce şifrelenir ve internet üzerinden aktarılır. Modelhanem.com online mağaza tüm bilgilerinizi güvenle şifrelemek üzere 256 bit şifreleme ile Secure Socket Layer (Güvenli Soket Katmanı) olarak adlandırılan SSL sertifikasını kullanır. Böylelikle siparişiniz, isminiz, adresiniz, kredi kartı vb. hesap detaylarınızı içeren şifrelenmiş bilgileriniz başkaları tarafından görüntülenemez.

 • - Farklı pencerelerle çalıştığımız için ya da kullandığınız browser (tarayıcı) her zaman SSL bağlantısını gösteren bir mesaj göstermiyorsa her pencerede şifrelemeyi göremeyebilirsiniz. Ancak, siparişi tamamlama aşamasında kesinlikle bilgileriniz şifrelenir.

 • - Size ait tüm kişisel bilgileri internete bağlı olmayan bir bilgisayarda topluyoruz, bu sebeple size ait bilgilere bir model ağı üzerinden başka kişiler tarafından ulaşılması mümkün değildir.

Site Kullanımı

Modelhanem.com Sanal Mağaza Ile Nasıl Irtibata Geçebilirim?

Modelhanem.com sanal mağaza ve siparişleriniz ile ilgili sorularınız için Müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

E-posta [email protected]

Telefon TR +90 (850) 

vipbebe.com.tr Sanal Mağazayı Kullanabilmek Için Teknik Olarak Sahip Olmam Gereken Teknik Altyapı Nedir?

Browser (Tarayıcı) ayarları: vipbebe.com.tr online mağazadaki ürünlerin en doğru görünümlerini elde etmek ve sitenin genel fonksiyonların tam doğru çalışması için, internet Explorer versiyon 9 veya diğer tüm tarayıcılardan herhangi birini kullanmanız tavsiye edilir. Maksimum kaliteli görünüm için Javascript uygulamalarını aktive etmeniz gerekir.

Ekran çözünürlüğü: Modelhanem.com sanal mağazayı düzgün görüntüleyebilmek için, ekran ayarlarınızı en az 1024 x 768 pixel değerlerine eayarlamanız tavsiye edilir.

Üyelik Bilgileri

Neden Modelhanem.com Sanal Mağazada Hesap Oluşturmalıyım?

Modelhanem.com sanal mağaza kullanıcı hesabı oluşturmanın birçok faydası var:

 • - Hızlı ve kolay sipariş için bilgilerinizi kaydeder.

 • - Favori ürünlerinizi arkadaşlarınız ve aileniz ile paylaşmak için bir liste oluşturabilirsiniz.

 • Modelhanem.com sanal mağazanın sunmuş olduğu özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

 • - Etkinliklerimizden haberdar olabilirsiniz.

 • - Sipariş geçmişinize bakabilir ve siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz.

 • - Tüm teslimat adres bilgilerinizi kaydedebilirsiniz.

Kişisel Bilgilerimi Ne Için Kullanıyorsunuz?

Vermiş olduğunuz bu bilgiler size daha iyi hizmet verebilmek ve özel tekliflerimizi size ulaştırmak için kullanılacaktır. Modelhanem.com sanal mağaza, size ait bilgileri güvenli biçimde saklamaktadır. Dolayısıyla söz konusu bilgilerin herhangi bir kayıba, suistimale ya da değişikliğe karşı korunması için gerekli tüm önlemleri almaktadır. Modelhanem.com'un, gerekli hizmeti size ulaştırmak için bilgilerinize erişimi olan sözleşmesel ortakları, sözleşmesel yükümlülükleri çerçevesinde bu bilgileri gizli tutmak ve başka hiçbir amaçla kullanmamakla yükümlüdür.

Haber Bülteni Üyeliğimi Iptal Etmek Için Ne Yapmalıyım?

Modelhanem.com sanal mağaza haber bülteni uygulamasından daha fazla e-posta ve SMS almak istemiyorsanız, Modelhanem.com sanal mağazaya üye girişi yaptıktan sonra Hesabım > Profil bölümünde "Kampanyalardan haberdar olmak için elektronik ileti ve sms almak istiyorum." kutucuğundaki tiki kaldırınız.

Siparişim Onaylandıktan Sonra Değişiklik Yapabilir Miyim?

Siparişiniz onaylandığı andan itibaren siparişinizle alakalı sepet güncelleme ve diğer işlemleri Modelhanem.com sanal mağazadan gerçekleştiremezsiniz. Bu işlemleri gerçekleştirmek için müşteri hizmetleri ile iletişime geçmelisiniz.